Realty World Türkiye

Gayrimenkul’de Realty World Türkiye ve Hepsi Emlak İşbirliği

Hepsi Emlak ile dünyanın önde gelen gayrimenkul markalarından Realty World Türkiye Otomatik İlan Entegrasyonu konusunda işbirliği gerçekleştirdi. Anlaşma sayesinde Realty World Türkiye web sitesindeki portföyler artık kolayca Hepsiemlak.com’da yayınlanabilecek.

Hepsi Emlak ile yapılan entegrasyon çalışmaları ile Hepsi Emlak ilan paketi olan Realty World ofisleri web sitesine girdikleri ilanlarını tek işlemle Hepsiemlak.com’da yayınlama imkanı bulacak.

Hepsi Emlak İş Ortakları Dünyaya Açılıyor

Hepsi Emlak sektörde bir ilki gerçekleştirerek Gold paket ve üzeri üyelerin satılık ve konut kategorisindeki ilanlarını 59 ülke ve 79 internet portalında birden ücretsiz olarak yayınlamaya başladı. Bu hizmet ile “Satılık Konut İlanlarınız”  bundan böyle dünya çapında toplamda yaklaşık 12 milyon potansiyel alıcıya ulaşıyor olacak. İlanlar, Katar’dan, Almanya’ya, Birleşik Arap Emirlikleri’nden, Kanada’ya, Çin’den, Amerika’ya tüm dünyada toplam 59 ülkede, 26 dilde tercüme edilerek yayınlanacaktır. 
Detaylı bilgiye Hepsi Emlak’ın “Yurt dışı ilanlarım” sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Realty World Türkiye Yeni Teknolojilerle Hız Kazanıyor

Konuyla ilgili açıklama yapan Realty World Türkiye Genel Müdürü Sn. Sinan Şerifoğlu “Anlaşma kapsamında Hepsi Emlak’la ortak yürüttüğümüz alt yapı çalışmalarımızı tamamladık. İlan entegrasyonu teknolojisi ile ofislerimiz hem ilan girişlerinde hız kazanacak hem de portföylerini daha geniş kitlelere ulaştırabilecek” dedi.